Blog

opony wielosezonowe

Opony wielosezonowe – czy warto je kupić?

Opublikowano: 18 Lip 2019

Zapewne każdy z nas spotkał się ze stwierdzeniem: „Jeżeli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego” Czy jest to prawda w przypadku opon wielosezonowych? Wymiana ogumienia dwa razy w roku poza tym, że jest dość kosztowna jest także uciążliwa. Należy przygotować się na kolejki w serwisach, a następnie przechowywać dodatkowy komplet opon. Czy istnieje jakaś alternatywa? Oczywiście, że tak. Rozwiązaniem są opony wielosezonowe.

zobacz więcej
meble na wymiar

Meble na wymiar to problem po przeprowadzce

Opublikowano: 3 Lis 2018

Na meble na wymiar decyduje się coraz więcej osób. Jednak wybór ten warto przemyśleć, zwłaszcza gdy w perspektywie czasu planujemy zmianę miejsca zamieszkania i przeprowadzkę. Zabudowa na wymiar to rozwiązanie na stałe, dla tych co właśnie znaleźli swe miejsce na ziemi i kupują wyposażenie domu na długie lata. Przeprowadzka to zmiana koncepcji urządzenia wnętrza wiąże się z demontażem mebli na wymiar i w zasadzie brakiem opcji ich odsprzedaży.
zobacz więcej

przeprowadzka

Przeprowadzka z mnóstwem drobiazgów

Opublikowano: 23 Paź 2018

Każda przeprowadzka wiąże się z zamieszaniem i bałaganem. Pochłania też sporo czasu na spakowanie wszelkich drobiazgów i ich rozpakowanie w nowym miejscu. O ile mężczyźni są minimalistami i zwykle nie posiadają zbyt wielu swoich rzeczy, to kobiety mają ich całe mnóstwo. Sama damska torebka to arsenał drobiazgów. Jej przeprowadzka bywa czasochłonna. Jeżeli zaś chodzi o mieszkanie, to wielkie przedsięwzięcie, które i tak zazwyczaj żyje własnym życiem.
zobacz więcej

laweta

Laweta – przydatna w wielu sytuacjach

Opublikowano: 20 Paź 2018

Obecnie rynek różnorodnych usług bardzo prężnie się rozwija. Należy do nich także transport, a ściślej mówiąc usługi takie jak wynajem lawety. Są one coraz bardziej popularne. Na co z pewnością wpływ ma fakt, iż bardzo szybko rośnie ilość samochodów poruszających się po drogach. Ulegają one stłuczkom, czasem bardziej poważnym wypadkom jak również dość często się psują.
zobacz więcej