O nas

Kilka słów o naszej firmie!

Nasza firma Beskid-Przeprowadzki zapewnia bezstresową przeprowadzkę nawet najbardziej wymagającym klientom. Jesteśmy grupą odpowiedzialnych ludzi, którzy doskonale rozumieją potrzeby człowieka w trakcie przenoszenia jego dobytku do nowego miejsca zamieszkania lub pracy.

Tworzymy zgrany zespół, dzięki czemu nasze usługi wykonujemy zawsze terminowo i solidnie. Przeprowadzkami zajmujemy się od kilkunastu lat, co dało nam stosowne doświadczenie.

Z naszą ekipą przeprowadzka będzie nie tylko szybka, ale i bezpieczna. Dbamy o kompetentną realizację transportu począwszy od załadunku, aż po rozładunek.

Prowadzimy działalność, co za tym idzie na nasze usługi otrzymasz faktury, jak również w razie wystąpienia jakiegokolwiek uszkodzenia mienia dysponujemy polisą ubezpieczeniową OC w ramach prowadzenia działalności gospodarczej.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była dla Państwa interesująca i atrakcyjna cenowo, wciąż poszerzamy katalog usług na tyle, byście Państwo mogli powierzyć nam przeprowadzkę w pełni kompleksową.